piątek, 19 października 2012

#7 Pierwsza praca akwarelami

Witajcie!

Ostatnio będąc w odpowiednim sklepie i posiadając wystarczające środki zainwestowałam w farby. Nie wybitnej jakości, bo się uczę, ale maluje mi się nimi dość przyjemnie. Pokaże wam dziś moją pierwszą prace malowaną tą techniką i w ogóle farbami ( oczywiście pomijając malunki z dzieciństwa i prace na plastykę do szkoły). Przejdźmy do rzeczy:


Nie jest to wybitne dzieło i ma wiele niedociągnięć. Przede wszystkim nie umiem stosować tych chwytów i robić ładnych pociągnięć. Nie mogę narzekać, bo spodziewałam się, że wyrzucę prace w połowie, a tymczasem ją skończyłam. Ocenę pozostawię wam:) 

Pozdrawiam!

3 komentarze:

 1. Spodziewałam się że nie będzie źle.. Ale nie spodziewałam się, ze będzie aż tak dobrze! Baardzo mi się podoba! Uwielbiam takie klimaty, nie no na prawdę, jestem pod wrażeniem.. Pierwsza praca farbami, aż trudno uwierzyć! Ślicznie, po prostu ślicznie! Może mało logiki i oceny w mojej wypowiedzi ale na prawdę niesamowicie mi się podoba i czekam na kolejne prace z niecierpliwością! Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ughhh... Kolejna o rok młodsza co się na blogspota wpierdziela i po raz kolejny maluje lepiej ode mnie! Co to ma w ogóle być ja się pytam?! I jakie farbki jak mogę wiedzieć ^.^?
  Pozdrawiam, obserwuję i zapraszam do siebie, jeśli Ci się nudzi :) ta sama tematyka angieee-art.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Powiem Ci, że bardzo ładnie Ci wyszła ta praca :) Jak na moje oko dobrze sobie radzisz farbami :) Maluj dalej!
  Dziękuję za odwiedziny u mnie i pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń