poniedziałek, 12 listopada 2012

#8 Małe i wielkie zmiany

Witajcie kochani!

Jak widać nie pisze na tym blogu za dużo. Zapowiadało się pięknie, a wyszło jak zawsze. Z resztą wszystko co ostatnio zaczynam jest jakoś mało owocne. Tylko, że ostatnio doszedł do mnie fakt, że powinnam się wziąć w garść i postaram się to zrobić. Co do bloga to zmienię troszkę jego wygląd, bo wiadomo nie jest on  za długo i z tego też względu nie jest on za dobry. Po drugie to postaram się częściej dodawać posty. Dodam trochę postów o tym jak rysuje i może jakieś Tutoriale jeżeli oczywiście będą wam się podobać. Mam nadzieje, że tak renowacja wypadnie dobrze i jak najdłużej wytrwam w mojej obietnicy.

Proszę was tylko o wyrozumiałość, bo wiadomo, ze zarówno ja jak i moje rysunki to zupełna amatorszczyzna. Dopiero zaczynam, ale mam nadzieje, ze będzie szło coraz lepiej. Nie pisze tego by uzyskać pozytywne komentarze, ale po to byście wiedzieli, że rysowanie to to co kocham, to w czym się wychowałam i to co przedstawia mnie i mój tok myślenia i patrzenia na rzeczy, które nas otaczają.

To tyle co miałam wam do powiedzenia. O całej reszcie zmian przekonacie się już niebawem. Trzymajcie za mnie kciuki, a ja trzymam za was byście także swoje prace mieli wspaniałe i owocne.

Pozdrawiam Zula:)


1 komentarz:

  1. Cieszę się że masz takie mocne postanowienia odnośnie bloga i nie zamierzasz go rzucić, tylko wręcz przeciwnie - rozwinąć. Z niecierpliwością czekam na następne posty i wyżej wspomniane pomysły na nie są świetne, przynajmniej moim zdaniem.

    Nie poddawaj się. Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń